Rozhovory

Georgie-dailymail

26. prosince 2010 v 0:05 | Tetanik
lll

Rozhovor s Georgie Henley

Georgie henley: seznamte se s mladou hvězdou narnie, která má být oslavována stejně jako nová Emma Watson.
byJene Gordon

Stejně jako Emma Watson z Harryho Pottera, i Georgie Henley debutovala na obrazovce ve věku devíti let, vyrostla v drzou, stylovou mladou ženu. A teď o nejnovějším dobordužství Narnie, hitu našich kinových pláten.

Seznam věcí, které patnáctiletá Georgie Henley miluje, je dojemně dětský a odhodlaně dospívající. Dívka, která nám vyrostla před očima, hraje Lucii Pevensiovou ve filmech Narnie a ty miluje, v žádném konkrétním pořadí. Dále je pak v seznamu Robert Pattinson, X Faktor, Brandon Flowers, Topshop, nejlepší kamarádka Emma, kočka Ruby, BlackBerry (telefon), sestry Rachel a Laura, maminka a táta, Inbetweeners (seriál), čokoládový dort a fajitas.

Na jedné straně je Georgie překvapivě vyzrálá, ale na druhé je obdivuhodně normální a s nohama pevně zakořeněnýma v Ilkley,Yorkshire, spíše než v okouzlujícím hotelu Dorchester v Londýně, ve kterém se setkáváme.

Mísí se v ní roztomilá kombinace šarmu, inteligence a krásy (má úžasně modré oči, velké kosti a dokonalou pleť), možná proto nepřekvapí že je oslavována jako nová Emma Watson. Georgie, je překvapena z jakéhokoliv srovnávání s dvacetiletou hvězdou z Harryho Pottera, až při tom pomyšlení málem praskla smíchy.

"Beru to jako kompliment, protože Emma je velice chytrá, ale já si nemyslím, že bych mohla být v kampani Burberry nebo v něčem podobném. Nemyslím si, že bych mohla dělat modeling, protože mám jídlo až moc ráda. Měla jsem asijský talíř pro dvě osoby a snědla všechno sama. Bylo to báječné," řekla Gerogie.

Všechna čest její matce Helen (dnes jako garde, ale diskrétně mimo náš rozhovor) a jejímu otci Mikovi (právník), že se Gerogie nestala zkažená celebrita. Právě ti zajistili, že jejich nejmladší dcera upřednostnuje vzdělání (Bradford-prestižní gymnázium), před hereckou kariérou. A že rovnováha rodinného života Henleových není narušena Georginým úspěch.

"V jedné bojové scéně s meči jsem zapomněla sehnout hlavu a jeden z úchytů na meči mě praštil. Musela jsem jít do nemocnice s monoklem a velkým otokem"

"Moje maminka se ke mě chová úplně stejně jako kdykoliv jindy, stejně jako k mým starším sestrám. Říknu jí když něco potřebuji a ona mě, kdy mám jít do pokoje a dělat úkoly. Tento vztah matka-dcera toto zahrnuje. Kdyby moje maminka taková  nebyla, nestrávila bych to, neměli bychom skutečný vztah." říká s úsměvem.

Georgie je přesvědčena, že být nejmladší ze tří dívek bylo v její prospěch. Byla spatřena v divadelním souboru castingovým agentem, Lucie je nejmladší sourozenec. Petr, Edmund a Zuzka, Lucie je pravděpodobně nejdůležitější ze čtyř dětí Pevensiových, díky užším vazbám s Aslanem a nejsilnější vírou v kouzelný svět Narnie. Plavba Jitřního Poutníka je považována za knihu Lucie, dva nejstarší sourozenci v knize ani nejsou (ale Georgie se svěří že ve filmu hostují).

Zápletku zahrnuje Lucii, jejího bratra Edmunda (Skandar Keynes-19) a jejich bratrance Eustace (Will Poulter-17), spolu vstoupí do světa Narnie přes obraz s lodí a setkají se s princem Kaspianem (Ben Barnes-29). Film byl natočen v Austrálii během pěti měsíců, hodně záběrů se natáčelo pod nebo nad vodou. A aby neustálá vlhkost nebyla dost zlá, Georgie musela ještě zvládnout šerm.
"Nejhorší scénu s meči, v níž jsem musela bojovat proti čtyřem dospělým mužům, jsme měli skoro už dotočenou, ale kamera minula jeden důležitý kousek, kde jsem kopla jednoho z mužů do, ehm, ne-tak-velmi hezkého místa, a oni chtěli abych to udělala znova. Tak jsme to udělali, ale já jsem se pak zapomněla sehnout a jeden z mečů mě praštil. Musela jsem jít na pohotovost, měla jsem monokl a veliký otok na jedné straně obličeje. Druhý den jsme museli pokračovat v natáčení, tak použili tuny make-upu a digitálně předělali můj obličej!"

Hercům kteří hrají čtyři hlavní postavy, Gergie říká firemní přátelé, ale nikdy nedošlo na otázku zda proběhl románek mezi ní a Skandarem (který právě studuje na univerzitě Cambridge) nebo Willem (v kterém vidí další velkou hvězdu). Ani zda Georgie myslím na Bena Barnese, který se objevuje jako vážný soupeř Roberta Pattinsona.

"Nikdy jsem si nevšimla, že by Ben vypadal tak skvěle. Bylo to tak neskutečné vidět ho jak kráčí po červeném koberci při premiéře Prince Kaspiana a slyšet jak dívky křičí, "Bene, miluju tě" a "Bene, vem si mě". Na mě nikdo nekřičel, ale teď jsem trochu starší a možná že bude!" Říká při představě o červeném koberci.
ll

Georgie mlčí, o tom co bude mít na sobě při premiéře Plavby Jitřního Poutníka, ale má velice přísné názory na módu, a ví co nosit nebude. "Rozhodně nejsem pro velké odkrývání. Nejsem jeden z těch lidí , kteří ukazují pomalu i svůj žaludek nebo něco podobného, protože to ve mě budí nedůvěru. Mám důvěru v mojí osobnost, protože si myslím, že když mluvím s lidmi tak budou jako já. Ale nemám důvěru ve své tělo. Kromě toho mám ráda individualitu v módě, vadí mi když celebrity oblečou do tělových šatů a vysokých podpatků a najednou jsou "ikony ve stylu", říká. Její módní oblíbenci jsou Alexa Chung a Florence Welch.

Pro náš rozhovor si dnes Georgie oblékla květinovaný top a hnědou koženou sukni, ale většinu dní se spíše obléká do jednoduché uniformy její školy. V létě příštího roku ji čeká zkouška GCSE, přiznává se:" Já opravdu tvrdě pracuji. Jsem trochu otravný člověk co se týká přátel, pokud víte jak to myslím. Nejsem samotář, ale tvrdě pracuji, přestože je moje budoucnost trochu nejednoznačná ale i tak bych vyloučila vysokou školu."

Georgie uznává, že ve škole občas přijde do styku se žárlivostí, ale nikdy mezi skupinou přátel, která se skládá z malého souboru dívek a širší skupině chlapců. Občas během našeho rozhovoru označí chlapce jako "kus" nebo "roztomilý" a také hovoří o jejím dospívání.

"Mám ráda Russella Branda, ale on šel za Katy Perry a jí ráda nemám. Také mám slabost pro Billa Nightyho, který je ale opravdu hodně starý. A naprosto miluju Simona Cowella. Pak samozřejmě Roberta Pattinsona i když teď jsem ho trochu vypustila, protože ho miluje až mnoho dívek."

Gee-flaunt

12. prosince 2010 v 15:37 | Tetanik
imagebam.comimagebam.com
- Tak tady je ten slibovaný rozhovor...tentokrát jsem si s tím víc pohrála..
je to v jiném provedení..snad vás to neodradí od čtení..:)
Pokud se vám to nechce otevírat..v článku je to vložené..ale nic moc..:(

Hollywood-regent street

10. listopadu 2010 v 18:09 | Tetanik
kjjk
-Během slavnostního rozsvícení Regent sreet vyzpovídal
server Hollywood naše hvězdy.. Otázky i překlad je velice orintační..
a není tam uplně vše..ale i tak doufám že se vám zavděčím..:D
Sry pravopis..jsem kantáre..:(

WILL POULTER
Řekni mi prosím něco o práci na filmu, je to první 3D...
Will: Ano první v 3D. Bylo to úžasné, nikdy jsem nic takového nezažil. Všechny ty prvky CGI byly pro mě něco nového, připadal jsem si jako fanoušek na place...všechno bylo úžasné, zíral jsem s otevřenou pusou. Ikdyž bylo někdy těžké udržet pozornost. Bylo těžké být obklopen tolika skvělími lidmi, bylo to prostě skvělé natáčení.

Jaká byla práce s legendárním režisérem Michaelem Aptedem?
Will: Přesně tak, legendární režisér a dostal jsem se k práci zrovna s ním v tak mladém věku, až je to neuvěřitelné. Cítil jsem se tak štastný, je to úžasná režisér a hodně se smál při nátáčení různých scén, také nám pomáhal speciálně s emociálními scénami a věcmi které byly hodně těžké. Jsem docela mladý a jsem učen od někoho takovéhoo...Měli jsme velké štěstní.

Už jsi viděl hotový film?
Will: Ano. Bylo to trochu bizardní sledovat sám sebe ale přivedlo mě to zase zpět ke štastným vzpomínkám zažitých v šesti mšících v Austrálii. Opravdu jsem si to užil.

No, já se už nemůžu dočkat až to uvidí. A co dál Wille, co budeš dělat??
Will: No dělám na nezávislém filmu, a jsem z toho opravdu nadšený. Má to nízký rozpočet tak je to jiné, ale fakt se těším.
jkjk
BEN BARNES
Tak Bene, řekni nám o tom..co můžeme očekávat od příštího filmu Narnie?
Ben: No, já jsem to viděl minulý týden, a myslím, že je to můj nejoblíbenější. Je tu hodně magie a prvky pohádky, jako měl Lev, Čarodějnice a skřín, také zázrak ale i nějaké akce a dobrodružství z druhého filmu. JE to opravdu zábavný a snadné sledovat. Je tam tolik děje a každý je vzrušující. Je skvělé že to vyjde na vánoce. A doufám že to bude rodinný trhák.

A co Michael Apted?
Ben: Jo, byl skvělý. Víte hrál jsem krále a on mi dával důvěru a autoritu. Byla to první osoba, když jsem měl otázku nebo něco a on má velkou celkovou vizi v souladu s charakterem. Byla to opravdu zábava a odvedl úžasnou zprávu.
kjljk
GEORGIE HENLEY
Ahoj, jak se vám to tu líbí?
Gee: Ach, já to tu miluju, ta atmosféra, všechno!

Takže, Plavba Jitřního Poutníka že?
Gee: Ano, myslím že Jitřní Poutník bude asi to nejlepší z posledních dvou filmů dohromady. Lucie je zde mnohem víc teenager. Vidíme ji víc lidštější. Neřekla bych uplně špatně ale vidíte i jinou stránku, stejně jako u ostatních děvčat v jejím věku. Takže si myslím, že to bude velmi dobré.

Viděla jste už film, 3D co na to říkáš?
Gee: Viděla jsem ho jen v 2D, ale jsem opravdu nadšená. Těšim se na premiéru v 3D. A bude tam královna...wow..jsem tak nadšená!

Skandar o třetím dílu

4. listopadu 2010 v 17:17 | Tetanik
jk
ROZHOVOR SE SKANDAREM KEYNSEM
ALIAS EDMUNDEM

Natáčení tohoto filmu proběhlo v kratšém čase než ostatní, bylo to pro vás náročné?
SK: No, bude to samozřejmě uplně jiný styl filmu. Protože s Andrewem jsme trochu více pracovali na jednotlivých scénách, oproti tomu ted uděláme jen pár záběrů a je to hotovo.

Myslíte si že vám to pomůže v růstu jako herci?
SK: Ano, přesně tak. Andrew byl skvělí režisér na předchozí filmy, s ním jsme na všechno měli spoustu času. Michael jde ven, udělá pá záběru a jde dál jo to normální režisér dělá. Byl to skvělí zážitek vidět jak to doopravdy funguje a my jsme museli reagovat na výzvy.

Jak si myslíte že se vaše postava změnila od předchozích filmů?
SK: Pokračoval ve svém vývoji dál. Nýní si je ale jistější a snaží se stát vůdcem, ale to je Kaspianovo místo. Uplně vyrostl a je z něj zcela jiný člověk než byl v prvním dílu.

Co přináší nová postava Eustace-Willa Poultra do tohoto filmu?
SK: Willův charakter přináší jiné hledisko dobrodružství. Je to zajímavé, protože jeho charakter je ufnukaný a nelíbí se mut to co se děje a chce domů. Will ho hraje opravdu skvěle. JE to jako další rozměr který se přidá k dynamice. Je to opravdu super.

Jaké to bylo natáčení na palubě?
SK: Zábavné. Někdy narazíte a chcete se dostat pryč, ale nemůžete. Ale jsou určitě i horší místa k natáčení.

Georgie o třetím filmu

2. listopadu 2010 v 21:12 | Tetanik
JH
ROZHOVOR S GEORGII HENLEY
ALIAS LUCII

Jaké to bylo vrátit se do Narnie potřetí?
GH: Myslím, že to bylo skvělé. Byla jsem taknadšená že tam mohu být. Je to totiž moje nejoblíbenější kniha ze série. BYla jsem opravdu nadšená když jsem mohla bát součástí. Bylo to sice trochu jiné, ale myslím si že je změna dobrá.

Jaký je rozdíl mezi režiséry Michaelem Aptedem a Andrewem Adamsonem?
GH: Nemyslím si že by šlo je oba porovnávat. Jsou to úplně rozdílní režiséři a myslím si že oba mají skvělí styl. Miluji Michaela, je fantastický. To co dělá s filmem je geniální. Obdivuji Andrewa a myslím že odpovědí na jeho práci jsou jeho filmy.
Nemyslím si že by tento díl byl horší nebo lepší, jen bude jiný.

Proč je tato kniha vaše nejoblíbenější?
GH: Prostě se mi líbí ten nápad mnoha různých dobrodružství. Líbí se mi také námořnický styl co provází celou knihou. Mám ráda tu skutečnost že se vše odehrává na lodi. Myslím si, že je to takový jiný nápad. Je to uplně odlišné od ostatních příběhů.

Když jste poprvé viděla Jitřního Poutníka, co sjte si myslela?
GH: Bylo to duševní. Je to obrovské a krásné, je to uplně to co jsem si předdstavovala, což je skvělé

Jak vyrostla vaše postava v tomto filmu?
GH: Co se naučíte o Lucii v tomto filmu je že je lidská. Ona teprve ted roste a stává se zní teenager. V předchozích filmech byla nejčištčím znakem, velice dobrá,statečná a pravdivá. Tento film tentokrát ukazuje že má i temnější stránku. Každý vživotě udělal něco na co nebyl pyšný. A myslím že i Lucie takové momenty má.

Jaké to bylo nemít Williama a Annu u sebe na natáčení?
GH: Myslím, že těžké. Bylo těžké pracovat bez nich, protože jsem na to byla zvyklá. To ale neznamená že tam bylo méně zábavy. Miluji Annu a Wililama a je to škoda.

Můžete nám říct i něco o charakteru Eustace?
GH: Eustace přináší komedii a projde transformací, která myslím, provází spoustu lidí během života. Začne jako fracek ale Narnie ho změní a formuje jeho život.

Apted a Johnson

29. září 2010 v 17:50 | Tetanik
fd
12.září došlo v New Yorku k prezentaci záběrů z filmu. A jeden z přítomných
využil této sešlosti k rozhovoru s režisérem a producentem filmu-
Michaelem Aptedem a Markem Johnsnem.

Proč jste se rozhodli natočit Plavbu Jitřního Poutníka v 3D?
-Po Avataru se stalo 3D fenomenem, něco se změnilo a většina filmových produkcí
skončilo v 3D studiu. Nicméně vás ujištujeme, že měli na úpravu devět měsíců oproti jiným
filmům. Dostanete velmi dobrou práci, neuvidíte nic levného, nebo ošklivého,
můžete si být jisti.

Konkurz na Eustace.
- Jakmile Will Poulter prošel dveřmi, tak to bylo, hned jsme věděli že to je Eustace.
Pořád jsme koukali i na jiné adebty, ale v hlavě jsme měli pořád jeho. Před tím než jsme
dokočnili natáčení, Will vyrostl něco okolo sedmi centimetrů a jeho hlas se začal lámat.
Ale jelikož bylo natáčení opožděno neměli jsme na výběr a nechali ho podepsat
smlouvu už rok před natáčením.

Rozhovor s Annou o PJP

19. září 2010 v 15:46 | Tetanik

- Na nedávné premiéře filmu na které se Anna ukázala ji odchytl jeden
moderátor a vyzpovídal ji.
O filmu Plavba Jitřního Poutníka a jejího učinkování v něm.

Těšíte se na nový film, a co nám o něm můžete říct?
A: Nemohu vám o tom moc říct, protože v něm nemám tak velkou roli. Moje postava ani není v knize. Ale pokud budou vaše oči na stopkách, pak mě uritě zahlédnete. Ale myslím si že každý kdo je zapálen pro Narnii bude velice nadšený, ale až ke konci roku.

V traileru to vypadalo velkolepě.
A: Ano, asi se moc neflákali co? Tentokrát je toho hodně natočeno na lodi, atak to má docela jiný vzhled.

Byla jste smutná. když jste se nemohla zapojit do dalšího natáčení?
A: Ano samozřejmě jsem byla, protože jsem snima strávila tolik dobrého času.
Ale zároven to znamenalo že jsem mohla jít dál a věnovat se vysoké škole. Takže to nejspíš dopadlo dobře.

S Benem

2. září 2010 v 13:07 | Tetanik
jh
Co můžem očekávat od třetího filmu Narnie?

Ben: Tento film je o mnoho vyspělejší, než ty dva předchozí. Magický aspekt všech příběhů nebyl ani tentokrát vynechán, ale film:Plavba Jitřního Poutníka je spíše dorbrodružný než fantasy.
Kaspian je nyní nový král Narnie a spolu s Lucii a Edmundem, se vydává na velkou výpravu, na palubě lodi Jitřního Poutníka. Cílem je najít Aslanovu zem. Takže vtšina scén se odehrává na moři, což nebylo zrovna jednoduché. V Hollywoodu se často říká že natáčení na vodě je nebolestnější ze všech...Souhlasím (smích), ale já se ohromě bavil.

Vydání filmu do kin se blíží, jaký máte pocit? Je ten tlak na vás menší, než v době vydávání Prince Kaspiana?

Ben: Ano, mnohem nenší. Propagování Prince Kaspiana bylo pro mě velmi stresující, protože Disney má velký propagační program a všichni ode mě hodně očekávali. Opravdu jsem se obával reakce veřejnosti a fanoušků, nechtě jsem někoho zklamat. Dnes mám o tři nebo čtyři roky více zkušeností a naučil jsem se jak tlak zvládnout. Myslím si, že při propagaci tohoto filmu budu o mnoho více vklidu.

Film nyní neprodukuje Disney ale Fox. Změnilo to něco?

Ben: Ne, krom toho že na začátku filmu bude jiné logo, rozdíl nepoznáte. I když se změnil celý tým a výrobci, nové studio chtělo aby film zapadl do kontinuity předchozích filmů. Fanoušky mohu uklidnit: najdou Narnii kterou milují. Jediným velkým rozdílem je že uvidí film v 3D. Musím se přiznat že se opravdu těším na výsledek.

Prý jsi byl během natáčení zraněn. Můžeš nám říct, co se stalo?

Ben: Se Skanarem jsme natáčeli souboj na měče, ale špatně jsem vypočítal jeden z jeho pohybů a byl jsem zasažen do obličeje. Zpočátku to opravdu bolelo a já si byl jist že můj nos je zlomený, Naštěstí tomu tak nebylo, zbyl mi jen oteklý ret na několik dní. V příběhu, je to vždy Skandar kdo se bojí. Byl bílý jako papír když viděl jak přišel lékař na scénu.(smích) Ale nic z toho nebyla jeho chyba. Když se natáčí bojové scény, jako byla tato, tyto věci se stávají.

Pět otázek pro Willa

5. srpna 2010 v 20:42 | Tetanik
jk
Jak jste se dostal k roli Eustace? Konkurzem?

Byl jsem opravdu štastný, protože to byl můj první konkurz v Londýně. Ale byl odložen kvůli stávce spisovatelů v Americe. Takže mě o šest měsíců později kontaktovali, jestli bych se chtěl konkurzu zůčastnit znovu. Měl jsem opravdu štěstí, protože jsem za tu dobu dost vyrost. Byl jsem tedy opravdu štastný, že bude další kolo castingu, konečně jsem se tedy setkal s režisérem Michalem Aptedem a zkoušel scény s Georgii a Skandarem. Byl jsem uplný nováček a neměl jsem moc zkušeností z filmem, proto jsem byl hodně nervózní. Potom mi Michael volal a řekl mi že jsem tu roli dostal to bylo opravdu skvělé.

Kdo je Eustace v tomto příběhu?

Je to bratranec dětí Pevensiových a je to totální a kompletní spratek. Je arogantní, sobecký, nevrlý, náladový a neustále vrčí. Hrozná osoba která do příběhu patří, opravdu. Zároven, ale bylo velice legrační roli Eustace hrát. Později v příběhu Eustace prochází obrovskou transformaci a stane se z něj mnohem lepší člověk.
jk
Ve tvém prvním filmu (Syn Ramba) si hrál tyrana. V Plavbě Jitřního Poutníka hraješ zase spratka. Řekněte nám něco o hlavním rysu těchto postav.

(směje se) Moje mamka říká: "To je jeho druhý bratr". Kdybych měl porovnat dva znaky, musel bych říct, že Lee Carter je o něco statečnější a jistě trochu jistější sám sebou. Eustace neví, kde stojí. Žije ve svém vlastním světě, po většinu času. Lee Carter je více extrovert. I on podstoupí změnu a stává se zněj mnohem hezčí bytost. Je to taková pěkná věc hrát obě strany charakterů.

Will Poulter a jeho projekty..

6. listopadu 2009 v 13:12 | Tetanik
- Nový rozhovor s Willem o Narnii, Škole komedie i o Malém Rambovy..

DVD Škola komedie má prý vyjít příští měsíc ve Velké Británii, máš z toho radost?

Bylo to velice zábavné po celý čas, kerý jsme spolu strávili. Měli jsme ohromné štěstí, že jsme dostali tu příležitost natočit televizní seriál. Byla to hlavně úžasná zkušenost. Většina z nás byla skupina nejbližších přátel a o to je to ještě zábavnější.

Jako jeden z mnoha, jsi jediný celkem slavný člověk z tohoto pojektu, nevytvářelo to rivalitu mezi vámi?

Nemyslím si, že jsem slavný, vůbec ne. Škola komedie je důvod proč jsem začal hrát a za to jsem moc vděčný. Je to skupina lidí s kterou jsem už 6 let a všichni jsme stejní.

Existují nějací komici, které ty sám preferuješ či obdivuješ?

Je vělice hodně komiků co miluju, ale zejména Russell Howard a Tim Minchin. To jsou dva umělci ke kterým opravdu vzhlížím, jsou to neuvěřitelní a inteligentní komici. Budu mít tu možnost je vidět, až pojedem všichni do Edinburghu.

Jak chce slavit Vánoce Ben?

21. prosince 2008 v 21:39 | Tetanik
- Jak si přeje strávit Vánoce Ben Barnes?? Na to se ho ptali z ITN Showbiz....a zdá se že je spíše pro tradičnost...
BB: "Jsem pro tradičnost, takže vše stejné jako minulí rok. Chci strom na stejném místě, ve stejném rohu, v téže místnosti."
BB: "Chci sedět ve stejné židli a poslouchat stejnou hudbu. Je to velmi, velmi nudné, ale určitým způsobem se mi to líbí."

O Moseleym

6. září 2008 v 11:24
- William má nejspíš holku, nemá porshe a má řidičák, bydlí se svou sestrou to a více v rozhovoru v článku.

Je Ben připraven?

8. srpna 2008 v 17:28
- Rozhovor s Benem Barnesem....o jeho nové slávě a jak to snáší.. spíš na co vše je připraven..
Princ Kaspian: Je připraven vládnout?
Ben Barnes dříve neznámí herec, nyní držet titulu v druhé části světa. Je opravdu připraven stát se superstar?

Nasilí a Ben?

9. července 2008 v 19:06
- Rozhovor s Benem Barnesem..o násilí ve filmu..bude se stěhovat do Hollywoodu?? Je ben připraven na slávu??

Ann, Skar o PJP

28. června 2008 v 12:57
- Další rozhovor pro internetovou stránku Rotten Tomate.. Skandar a Anna..nebylo tam nic moc zajímavého většínou vše co víte ale přesto jsem něco pro vás přeložila.. a nesmí chybět pár fotek

Skandar školák 2

25. června 2008 v 0:33
- Tak tedy. Už jsem se s tím doprala. Pokračování rozhovoru tentokrát už konečné..

William farmářem 1

24. června 2008 v 22:12
- Je tu rozhovor z Prahy který jsem musela překládat. A moc mi to nešlo takže jestli to někdo jen tak zkopíruje...at se fakt bojí...:-)

Na vlastní oči

23. června 2008 v 20:52 | Tetanik
- Jaký dojem udělali herci v Praze, jak se chovali? A co třetí film?? Pár otázek a odpovědí co poskytli v v ČR...

Blesk...

18. června 2008 v 17:32
-V časopise blesk... se objevili nové mini rozhovory s herci..samo že z Česka..

České holky??

17. června 2008 v 21:43 | Tetanik
- Další rozhovor- a tentokrát všichni zase krm Skandara..on ty rozhovory fakt nemá rád...ale co William a Ben na pivo a české holky?? Koukně te se SEM a SEM
A co české holky? William- Češky jsou krásné, přirozeně krásných. Dnes večer budu mít oči na stopkách.
Co třeba české holky a pivo? Ben: Jsem fanoušek obojího.
 
 

Reklama