Prosinec 2010

Nový rok 2010

31. prosince 2010 v 5:00 | Tetanik |  AKTUÁLNĚ
klk

NOVÝ ROK 2011

Zítra se začne nový rok, nový den, nový začátek.
Tak doufám, že ho střídmě užijete a dál mě v příštím roce navštívíte.
A děkuji vám za krásný rok, který nám přinesl mnoho kouzelné Narnie.

Desing blogu

30. prosince 2010 v 18:17 | Tetanik

DESING BLOGU

Všechny desingy po čas fungování blogu.:)

DESING 1.
KLLK
DESING 2.
KJJK

Šaty od Jacobse

30. prosince 2010 v 8:00 | Tetanik |  STYL
ůů
ŠATY od MARCA JACOBSE
280,eur

-Modročerné bavlněné šaty od Jacobse ukazuje černé tečky a opasek. Opatřil také rukávky a zaoblený vystřih vepředu, ale vzadu je véčkový se uapínáním na zip. A určitě vás bude zajímat že tyto šaty se čístí pouze na sucho.
-Pokud by jste si chtěly šaty koupit tak ZDE.
-Georgie Henley měla tyto šaty při focení série fotek označenými tagy..:)

Ben s Georgii

29. prosince 2010 v 8:00 | Tetanik |  ViDeA-Princ Kaspian
BEN S GEORGII
- Moc hezké video o tom jaké to bylo a je..:)

BBC

28. prosince 2010 v 20:29 | Tetanik |  TV
kjjk¨
GEORGIE A WILL
 -Ani jsem nevěděla že se mají Gee s Will být v televizi
a to na BBC v zábavném pořadu "blue Peter"..až bude video tak bude..:)
Hezké fotky..je milé jak tam mají tu číču a pejska..
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Boty-asos

28. prosince 2010 v 8:00 | Tetanik |  STYL
m,,m
ASOS SHIMMY
55,dolarů

-Špičaté boty na štíhlém vysokém podpatku krémové barvy. A jsou z kůže.
-Botičky můžete zakoupit v Georginym oblíbeném obchodě ZDE.
-Georgie se rozhodla vzít tyto boty na předávání cen Bafta. A myslím si, že výběr to byl skvělí.

S fanouškama

27. prosince 2010 v 8:00 | Tetanik |  Zbytek-ben

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
-Tak fanynky se mají na pozoru a číhají na Bena před divadlem
kdy konečně vyjde potom co odehraje svojí hru Birdsong...
Přesněji jsou to fotky z 15,18,20 a 21 prosince.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Místa

26. prosince 2010 v 12:46 | Tetanik |  Productions photos PJP
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
- Tak nějaké ty fotky z místa činu..:)
U té první si viměte že tam běží Gael
  imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Georgie-dailymail

26. prosince 2010 v 0:05 | Tetanik |  Rozhovory
lll

Rozhovor s Georgie Henley

Georgie henley: seznamte se s mladou hvězdou narnie, která má být oslavována stejně jako nová Emma Watson.
byJene Gordon

Stejně jako Emma Watson z Harryho Pottera, i Georgie Henley debutovala na obrazovce ve věku devíti let, vyrostla v drzou, stylovou mladou ženu. A teď o nejnovějším dobordužství Narnie, hitu našich kinových pláten.

Seznam věcí, které patnáctiletá Georgie Henley miluje, je dojemně dětský a odhodlaně dospívající. Dívka, která nám vyrostla před očima, hraje Lucii Pevensiovou ve filmech Narnie a ty miluje, v žádném konkrétním pořadí. Dále je pak v seznamu Robert Pattinson, X Faktor, Brandon Flowers, Topshop, nejlepší kamarádka Emma, kočka Ruby, BlackBerry (telefon), sestry Rachel a Laura, maminka a táta, Inbetweeners (seriál), čokoládový dort a fajitas.

Na jedné straně je Georgie překvapivě vyzrálá, ale na druhé je obdivuhodně normální a s nohama pevně zakořeněnýma v Ilkley,Yorkshire, spíše než v okouzlujícím hotelu Dorchester v Londýně, ve kterém se setkáváme.

Mísí se v ní roztomilá kombinace šarmu, inteligence a krásy (má úžasně modré oči, velké kosti a dokonalou pleť), možná proto nepřekvapí že je oslavována jako nová Emma Watson. Georgie, je překvapena z jakéhokoliv srovnávání s dvacetiletou hvězdou z Harryho Pottera, až při tom pomyšlení málem praskla smíchy.

"Beru to jako kompliment, protože Emma je velice chytrá, ale já si nemyslím, že bych mohla být v kampani Burberry nebo v něčem podobném. Nemyslím si, že bych mohla dělat modeling, protože mám jídlo až moc ráda. Měla jsem asijský talíř pro dvě osoby a snědla všechno sama. Bylo to báječné," řekla Gerogie.

Všechna čest její matce Helen (dnes jako garde, ale diskrétně mimo náš rozhovor) a jejímu otci Mikovi (právník), že se Gerogie nestala zkažená celebrita. Právě ti zajistili, že jejich nejmladší dcera upřednostnuje vzdělání (Bradford-prestižní gymnázium), před hereckou kariérou. A že rovnováha rodinného života Henleových není narušena Georginým úspěch.

"V jedné bojové scéně s meči jsem zapomněla sehnout hlavu a jeden z úchytů na meči mě praštil. Musela jsem jít do nemocnice s monoklem a velkým otokem"

"Moje maminka se ke mě chová úplně stejně jako kdykoliv jindy, stejně jako k mým starším sestrám. Říknu jí když něco potřebuji a ona mě, kdy mám jít do pokoje a dělat úkoly. Tento vztah matka-dcera toto zahrnuje. Kdyby moje maminka taková  nebyla, nestrávila bych to, neměli bychom skutečný vztah." říká s úsměvem.

Georgie je přesvědčena, že být nejmladší ze tří dívek bylo v její prospěch. Byla spatřena v divadelním souboru castingovým agentem, Lucie je nejmladší sourozenec. Petr, Edmund a Zuzka, Lucie je pravděpodobně nejdůležitější ze čtyř dětí Pevensiových, díky užším vazbám s Aslanem a nejsilnější vírou v kouzelný svět Narnie. Plavba Jitřního Poutníka je považována za knihu Lucie, dva nejstarší sourozenci v knize ani nejsou (ale Georgie se svěří že ve filmu hostují).

Zápletku zahrnuje Lucii, jejího bratra Edmunda (Skandar Keynes-19) a jejich bratrance Eustace (Will Poulter-17), spolu vstoupí do světa Narnie přes obraz s lodí a setkají se s princem Kaspianem (Ben Barnes-29). Film byl natočen v Austrálii během pěti měsíců, hodně záběrů se natáčelo pod nebo nad vodou. A aby neustálá vlhkost nebyla dost zlá, Georgie musela ještě zvládnout šerm.
"Nejhorší scénu s meči, v níž jsem musela bojovat proti čtyřem dospělým mužům, jsme měli skoro už dotočenou, ale kamera minula jeden důležitý kousek, kde jsem kopla jednoho z mužů do, ehm, ne-tak-velmi hezkého místa, a oni chtěli abych to udělala znova. Tak jsme to udělali, ale já jsem se pak zapomněla sehnout a jeden z mečů mě praštil. Musela jsem jít na pohotovost, měla jsem monokl a veliký otok na jedné straně obličeje. Druhý den jsme museli pokračovat v natáčení, tak použili tuny make-upu a digitálně předělali můj obličej!"

Hercům kteří hrají čtyři hlavní postavy, Gergie říká firemní přátelé, ale nikdy nedošlo na otázku zda proběhl románek mezi ní a Skandarem (který právě studuje na univerzitě Cambridge) nebo Willem (v kterém vidí další velkou hvězdu). Ani zda Georgie myslím na Bena Barnese, který se objevuje jako vážný soupeř Roberta Pattinsona.

"Nikdy jsem si nevšimla, že by Ben vypadal tak skvěle. Bylo to tak neskutečné vidět ho jak kráčí po červeném koberci při premiéře Prince Kaspiana a slyšet jak dívky křičí, "Bene, miluju tě" a "Bene, vem si mě". Na mě nikdo nekřičel, ale teď jsem trochu starší a možná že bude!" Říká při představě o červeném koberci.
ll

Georgie mlčí, o tom co bude mít na sobě při premiéře Plavby Jitřního Poutníka, ale má velice přísné názory na módu, a ví co nosit nebude. "Rozhodně nejsem pro velké odkrývání. Nejsem jeden z těch lidí , kteří ukazují pomalu i svůj žaludek nebo něco podobného, protože to ve mě budí nedůvěru. Mám důvěru v mojí osobnost, protože si myslím, že když mluvím s lidmi tak budou jako já. Ale nemám důvěru ve své tělo. Kromě toho mám ráda individualitu v módě, vadí mi když celebrity oblečou do tělových šatů a vysokých podpatků a najednou jsou "ikony ve stylu", říká. Její módní oblíbenci jsou Alexa Chung a Florence Welch.

Pro náš rozhovor si dnes Georgie oblékla květinovaný top a hnědou koženou sukni, ale většinu dní se spíše obléká do jednoduché uniformy její školy. V létě příštího roku ji čeká zkouška GCSE, přiznává se:" Já opravdu tvrdě pracuji. Jsem trochu otravný člověk co se týká přátel, pokud víte jak to myslím. Nejsem samotář, ale tvrdě pracuji, přestože je moje budoucnost trochu nejednoznačná ale i tak bych vyloučila vysokou školu."

Georgie uznává, že ve škole občas přijde do styku se žárlivostí, ale nikdy mezi skupinou přátel, která se skládá z malého souboru dívek a širší skupině chlapců. Občas během našeho rozhovoru označí chlapce jako "kus" nebo "roztomilý" a také hovoří o jejím dospívání.

"Mám ráda Russella Branda, ale on šel za Katy Perry a jí ráda nemám. Také mám slabost pro Billa Nightyho, který je ale opravdu hodně starý. A naprosto miluju Simona Cowella. Pak samozřejmě Roberta Pattinsona i když teď jsem ho trochu vypustila, protože ho miluje až mnoho dívek."

Narnie 3

25. prosince 2010 v 19:10 | Tetanik |  Kreslené
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Tyto propagace na třetí díl jako plakáty by byly snad lepší
než ty co vydali..
-Tak jsem procházela svojí garfiku..
a koukám že jsem sem dlouho nedala žádné kreslené obrázky...
A znovu tedy staženo z deviantart.com

Veselé vánoce

25. prosince 2010 v 18:43 | Tetanik |  AKTUÁLNĚ
imagebam.com
VESELÉ VÁNOCE!!
-Tak tedy všechno nejlepší k vánocům a hezké klidné svátky..
je doufám jásné..že během svátků bude blog..jak si..mimo..
nejen že není moc novinek..ale je hlavně čas rodiny..
takže pryč od počítače..:)

Speciální efekty

22. prosince 2010 v 20:46 | Tetanik |  On the set PJP
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
- Nové fotky z natáčení..spíše z příprav..ale speciální a nespeciální efekty..
Hrozně se mi líbí jak ty Tuplpodě vymysleli..ikdyž jsem
si je představovala jinak..mají můj obdiv že dokaží tak změnit člověka..
ll
ůů
ůllů

ZOO

22. prosince 2010 v 15:20 | Tetanik |  Trailery NEW
- Tak a tady je video ze ZOO kde Gee a Skandar křitili lvíčátko
na jméno ASLAN..hezké video...:)

čtyři graf

21. prosince 2010 v 17:56 | Tetanik |  Grafiky
imagebam.comimagebam.com
GRAFIKA
-Tak jsem z delší doby bez novinek..pro vás udělala nějakou
grafiku aby jste se mohly kochat..koukně te do článku!!:)
imagebam.comimagebam.com

Londýn 2

20. prosince 2010 v 17:36 | Tetanik |  Konference
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
BEN
-Další Benovo fotky z press konference z Londýna..:)
P.S. Zase se neobjevují žándné novinky..né že bych se flákala..:D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.compsaníčko-gee

18. prosince 2010 v 18:00 | Tetanik |  STYL
ll

PSANÍČKO od LULU GUINNESS
195, liber

- Lesklá stříbrná kabelka ve tvaru pusy, je na magnetic3ké zapínání a s vnitřní kapsou.
-Dále je kabelka k prodeji v růžové, černé, žluté. Můžete koupit ZDE.
-Georgie měla tuto kabelku na předávání britských cen BAFTA.

Přeměna Lucy/Zuzka

18. prosince 2010 v 12:44 | Tetanik |  Zajímavosti a GARFIKA
lklk
-Tak jsem udělala nějakou grafiku ze screenů z filmu..
moje oblíbená scéna přeměny Lucie na Zuzku..:)
lůl

Shot

18. prosince 2010 v 12:38 | Tetanik |  Škola Komedie-will
imagebam.comimagebam.com
ŠKOLA KOMEDIE
-Staro nový shot...Will spolu se svými kolegy z komediálního
seriálu škola komedie..

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
imagebam.com

2 NOVÉ

17. prosince 2010 v 18:19 | Tetanik |  Profi fotky-Gee
.LL
- Tak zase ten utajovaný shot..nové.:)

imagebam.comimagebam.com

Rozhovor Gee a Will

17. prosince 2010 v 17:45 | Tetanik |  Trailery NEW
kk
GEORGIE A WILL
-rozhovor, gee to moc sluší i willovi..baví se o tom jaké to
je být celebritou a o natáčení.. a ještě ZDE

Hvězdný prach

17. prosince 2010 v 17:35 | Tetanik |  AKTUÁLNĚ
kk
DNES VEČER!!
-Se dívejte na novu, alespon na pár úvodních minut..
objeví se tam totiž BEN BARNES..ve filmu HVĚZDNÝ PRACH

Georgie s posádkou

15. prosince 2010 v 17:13 | Tetanik |  On the set PJP
ImageBam image uploadImageBam image upload

-Dvě nové fotky pořízené během natáčení..s posádkou
a s Arabelou a Annou..:)

Magazín W

15. prosince 2010 v 17:11 | Tetanik |  Časopisy
ll
- Nádherná fotka v novém čísle magazínu W..
imagebam.com

M-německý

15. prosince 2010 v 17:08 | Tetanik |  Časopisy
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
- Ben Barnes v Australském časopisu M..kde okometlovali jeho módní
styl a samozřejmě podobné věci..kdyby jste si je chtěli taky koupit..:)

Z natáčení Will,Gael

14. prosince 2010 v 10:22 | Tetanik |  On the set PJP
imagebam.com
- Nová fotka z natáčení kde je Gael/Arabela s Petrem/William.

One-francouzký

13. prosince 2010 v 10:28 | Tetanik |  Časopisy

imagebam.comimagebam.com
- Francouzký časopis ONE vytiskl článek o Benovi
na měsíce prosinec a leden..

Gee-flaunt

12. prosince 2010 v 15:37 | Tetanik |  Rozhovory
imagebam.comimagebam.com
- Tak tady je ten slibovaný rozhovor...tentokrát jsem si s tím víc pohrála..
je to v jiném provedení..snad vás to neodradí od čtení..:)
Pokud se vám to nechce otevírat..v článku je to vložené..ale nic moc..:(

Sarah Dunn

12. prosince 2010 v 10:01 | Tetanik |  Časopisy
ll
-Další fotky ze shopu..konečně víme kdo to fotil -Sarah Dunn..
Ale netuším kdy a kde..noo..a kvalita taky na prd..ale fotky jsou moc hezké..
lll


Lexington,kentucky

11. prosince 2010 v 14:14 | Tetanik |  PREMIÉRY Narnie
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
PREMIÉRA V LEXINGTONU, KENTUCKY
- A zase Georgie a Skandar na premiéře tentokrát  v Kentucky
budu aktualizovat
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

šaty by lee klabin

11. prosince 2010 v 13:50 | Tetanik |  STYL
ll

ŠATY by
LEE KLABIN

-Kruhově skládané šaty s kapsičkami, pravděpodobně ze saténu.
-Tyto šaty jsou ze zimní kolekce pro 10/11.
-Kdyby někdo chtěl vědět o tomto návráři víc můžete ZDE
-Anna něka tyto šaty na premiéře  třetí narnie v Londýně..